Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Web lapu izstrāde ar pielāgotu satura vadības sistēmu (CMS)

Web lapu izstrāde ar pielāgotu satura vadības sistēmu ir nepieciešama brīžos, kad esošās satura vadības sistēmas ir ar pārāk ierobežotu funkcionalitāti vai arī ir nepieciešams integrēties ar kādām biznesa sistēmām. Pastāv arī gadījumi, kad satura vadības sistēma nemaz nav nepieciešama, jo web lapa ir pārāk vienkārša un statiska. Tādos gadījumos šo web lapu vienkārši novieto uz web servera un satura administratoram saturs ir jālabo pa taisno kodā un uz servera. Šādu risinājumu izvēlās gadījumos, ja saturs mainīsies ļoti reti un tad, nepieciešamības gadījumā to izdara ārpakalpojuma sniedzēja speciālisti. 

Runājot par pirmo - sarežģītāko gadījumu gadās, ka web lapa ir tik sarežģīta, ka uz kādas no esošām platformām to uzturēt būtu ļoti grūti. Uz ešošiem risinājumiem (piemēram Wordpress vai Drupal) šos risinājumus teorētiski varētu radīt, bet tas prasītu ļoti daudz resursa gan izstrādē, gan vēlāk uzturēšanā. 

Web lapa tiek radīta ar konkrētu mērķi, piemēram, reģistrācijas forma, pierakstīšanās kādam pakalpojumam, informācijas ievākšana par patērētāju un tamlīdzīgi. Mārketinga žargonā to mēdz dēvēt par līdu ģenerēšanu. Šādā mikrosaitē ir svarīgas divas lietas: pirmkārt, atvest lietotāju, otrkārt, padarīt viņa darbības tajā maksimāli vienkāršas.

iConcept web lapas izveides projektā ietilpst: koncepts, web dizains, SEO teksti, programmēšana un drošas datu uzglabāšanas sistēmas izstrāde, ievērojot GDPR un citus privātuma politikas apsvērumus.

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.