Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrādē ir trīs svarīgas komponentes, lai izveidotu veiksmīgu lapas dizainu – loģiska struktūra, estētiskā izjūta un pieredze. Saliekot šīs trīs lietas kopā, ideja un stāsts pārtop digitālā produktā ar patīkamu sajūtu un izskatu.

Mājas lapa vienlaicīgi kalpo dažādu mērķu īstenošanai. Tā palīdz sasniegt jaunus klientus, atvieglo pirkuma veikšanu, rada zīmola atpazīstamību un ļauj uzlabot SEO pozīcijas. Visu nupat nosaukto iemeslu dēļ ir svarīgi parūpēties par to, lai arī tava uzņēmuma mājas lapa būtu atbilstoša tavām vēlmēm un vajadzībām.

Ar kādām īpašībām izceļas kvalitatīva mājas lapa?

 1. mājas lapai ir jābūt funkcionālai, proti, tās apmeklētājiem jāspēj veikt nepieciešamās darbības bez problēmām.
 2. svarīgi, lai mājas lapa ir intuitīva un ikviens tajā varētu atrast vēlamo.
 3. mājas lapai jābūt pielāgotai dažādām ierīcēm. Šobrīd mājas lapas tiek apmeklētas gan no datoriem, gan dažādām viedierīcēm (mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem) un pat televizoriem, un ir svarīgi, lai ikvienā situācijā tās apmeklētājs varētu ērti pārlūkot mājas lapu un veikt tajā nepieciešamās darbības.
 4. mājas lapai jābūt pievilcīgai, jo kurš gan vēlēsies uzturēties vietnē, kas izskatās nepievilcīgi, vai ne?

Mājas lapas izstrāde pavisam noteikti jāuztic ekspertiem

Izveidot mājas lapu nebūt nav vienkārši. Lai to izdarītu, bez vairākus gadus krātām zināšanām un pieredzes neiztikt, turklāt pastāv vairākas satura vadības sistēmas un programmēšanas valodas, kas teicami jāpārzina, lai mājas lapu izstrādātu. Ne mazāk svarīgi ir saprast, kura no visām platformām ir piemērotākā konkrētas mājas lapas izstrādei, un to zinās tikai attiecīgās nozares eksperts.

Kādi ir mājas lapas izstrādes posmi?

Mājas lapas radīšana notiek vairākos etapos, nodrošinot klienta vēlmju realizēšanu. Lūk, galvenie posmi, kas tiek īstenoti mājas lapu izstrādes procesā:

 • Informācijas apkopošana – pirms tiek uzsākta mājas lapas izveide, mums un tev jāsaprot, kāds ir mājas lapas mērķis, kādu uzdevumu tā pildīs, un tā tālāk;
 • Dizaina izveide – nevienam nepatīk neizteiksmīgas mājas lapas, tāpēc svarīgi atrast dizaina risinājumu, kas uzrunā plašas cilvēku masas;
 • Koda izstrāde – līdz ar šo posmu tiek uzsākta praktiska mājas lapu izstrāde, tām piešķirot reālu, fizisku veidolu;
 • Testēšana – mājas lapas izveidošana nav iedomājama bez tās testēšanas. Šī etapa laikā tiek noskaidrots, vai mājas lapas funkcionalitātē nav ieviesusies kāda kļūda (un nepieciešamības gadījumā – novērsta). Testēta tiek arī mājas lapas drošība, savietojamība ar dažādām ierīcēm, kā arī citi aspekti;
 • Uzstādīšana – pēc tam, kad mājas lapa veiksmīgi izveidota, to nepieciešams uzstādīt uz servera, kā arī pievienot konkrētajam domēnam.

Taču darbs neapstājas arī pēc tam, kad mājas lapa ir izveidota. To nepieciešams regulāri pārbaudīt un uzmanīt, un šādu pakalpojumu sauc par hostingu. Labā ziņa – hostinga jeb mājas lapas uzturēšanas izmaksas parasti ir salīdzinoši nelielas, turklāt tās tiek noteiktas ikmēneša maksājumā, līdz ar to izdevumi ir prognozējami.

Dažādām mājas lapām nepieciešamas dažādas satura vadības sistēmas

Viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem vēl pirms izstrādes uzsākšanas, ir piemērotākās satura vadības sistēmas izvēle. Opcijas ir daudz un dažādas – WordPress, Drupal, Joomla, un citas. Mēs, iConcept, nodrošinām mājas lapu izstrādi visās nupat nosauktajās satura vadības sistēmās, kā arī piedāvājam izveidot atsevišķas Landing lapas, vai veikt jau esošu mājas lapu auditu un uzlabošanu, ja tas nepieciešams.

iConcept – pareizā izvēle gadījumos, kad nepieciešama mājas lapa

iConcept pieredzējušie web dizaineri ir specializējušies dažādu mājaslapu izstrādē, sākot ar lakoniskām vizītkartēm un beidzot ar interneta veikaliem vai sarežģītām lietotāju sistēmām. Turklāt web izstrāde nebūt nav vienīgais pakalpojums, ko piedāvājam – mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī:

 • Koncepta izstrāde;
 • UX/UI dizains;
 • Interneta veikalu izstrāde;
 • Sistēmu izstrāde;
 • Programmēšanas pakalpojumi;
 • Mobilo aplikāciju izstrāde;
 • Mājaslapu audits.

Katrs uzdevums iConcept tiek uzticēts attiecīgā lauciņa speciālistam (mūsu komandā tādu ir 20), līdz ar to tu vari būt pilnībā drošs par lielisku galarezultātu!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Cik izmaksā mājas lapas izstrāde?

Mājas lapas cenu ietekmē daudz un dažādi faktori. Lai saprastu aptuveno cenu, jāatbild uz vairākiem jautājumiem: kāda satura vadības sistēma tiks izmantota; cik daudzpusīga un tehnoloģiski sarežģīta būs mājas lapa; cik daudz sadaļas nepieciešamas; kādas funkcijas mājas lapa pildīs; vai mājas lapa tiks veidota no nulles, u. c. Tāpēc, lai noskaidrotu prognozējamās izmaksas, tev jāsazinās ar mums, lai vienotos par detaļām. Ar nelielām izmaksām jārēķinās arī pēc tam, kad mājas lapa izveidota, jo tai ir nepieciešams hostings jeb mājas lapas uzturēšana.

2. Vai mājas lapas izveide aizņem daudz laika?

Arī uz šo jautājumu sniegt viennozīmīgu atbildi nevaram, jo mājas lapas izstrādes laiku, tāpat kā cenu, ietekmē dažādas nianses. Pašu vienkāršāko mājas lapu izstrādei var pietikt arī ar aptuveni mēnesi, bet lielākoties mājas lapas izveidošana aizņem 2-3 mēnešus. Protams, sarežģītākas mājas lapas var prasīt arī vairāk laika.

3. Kādēļ mājas lapas izstrādi uzticēt pieredzējušiem ekspertiem?

Ja vēlies, lai tava mājas lapa darbotos nevainojami, tā jāveido speciālistiem, kuri ir uz tu ar konkrēto satura vadības sistēmu, dizaina izstrādi un citām būtiskām niansēm. Cenšoties ietaupīt un izvēloties lētāko mājas lapas izstrādes piedāvājumu, pastāv visai liela iespēja, ka iznākums nebūs kvalitatīvs nedz dizaina, nedz funkcionalitātes un drošības ziņā.

4. Kāpēc izvēlēties iConcept pakalpojumus?

Viens no galvenajiem iemesliem, protams, ir mūsu komanda, kuru veido 20 augstākās raudzes speciālisti, no kuriem katrs specializējas konkrētam uzdevumam, piemēram, dizaina izstrādei, UX izpētei, programmēšanai vai projektu vadībai. Par mūsu spējām liecina arī fakts, ka attiecīgajā nozarē darbojamies jau kopš 2007. gada, un varam lepoties ar vairāk nekā 160 klientiem no visas pasaules.

5. Kā sazināties ar iConcept, lai vienotos par mājaslapas izstrādi?

Arī tavam uzņēmumam nepieciešama mājaslapa? Tādā gadījumā esi nonācis pareizajā vietā, un tev tikai atliek ar mums sazināties, lai vienotos par sadarbības uzsākšanu. Vari mums gan rakstīt uz e-pasta adresi [email protected], gan zvanīt uz telefona numuru +371 67 288 887. Papildus jau ierastajiem saziņas kanāliem esam izveidojuši arī pieteikuma formu, kuru atradīsi mājas lapas apakšpusē. Aizpildi to, un jau pavisam drīz ar tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists, lai tu pēc iespējas ātrāk tiktu pie jaunas un modernas mājas lapas!

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.