Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

Kas mēs esam?

Profesionāļu komanda 12 gadu pieredzi un mērķi – uzklausīt tavu ideju, ieraudzīt, kā tā ierakstās digitālajā vidē un no koncepta novest to līdz acīmredzamam rezultātam. Esam sapratuši to, ka šis process mums sagādā prieku. Jā, no malas varbūt izskatās, ka mēs nodarbojamies ar bezkaislīgu struktūru, ciparu un kodu virknēšanu, bet mēs paši to redzam pavisam citādi. Mums tā ir radošu risinājumu piemeklēšana katram klientam, atklājēja entuziasms, mūžīga mācīšanās un sportiska interese par visu neiespējamo, kas izrādās iespējams. Mūsu misija ir radīt inovatīvus, bet lietotājiem saprotamus un ērtus digitālos rīkus, bet vīzija – šie produkti rodas ciešā sadarbībā ar klientu. Uzsākot jaunu darbu, mēs vēlamies, lai tas ir kaut kas vairāk par pasūtījuma izpildi. Mēs redzam sevi kā partneri, kurš var atbalstīt tava uzņēmuma digitālo pusi.

ICT ir radies no vārdu savienojuma interneta koncepts. 2007. gadā ar to domājot spēt radīt informācijas tehnoloģijas risinājumus, kas būs konceptuāli pārdomāti (koncepts, kas ir nostrādāts un notestēts), radoši (sniedz pievienoto vērtību vai jaunu inovāciju) un kvalitatīvi (ux dizaina sistēmas, programmatūras kvalitāte atbilstoša nozares labajai praksei).

IConcept

14 Gadi

Iconcept About Iconcept About Iconcept About
  • 10

    Valstis
  • 160

    Klienti
  • 23

    Speciālisti

Cilvēku nozīme mūsu darbā vienmēr ir primāra – Cilvēks, kas izmanto mūsu radīto, cilvēki, kas rada un cilvēks, kas to atzīst par labu esam. Lai arī mēs veidojam saziņu starp cilvēku un datoru izmantojot UI/UX dizaina saskarnes – cilvēks vienmēr būs svarīgākā sastāvdaļa – lietojams, piekļūstams, lasāms un uztverams i koncepts.

IConcept

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas, kuras izmantojam ir PHP balstītas – Laravel un vue.js ietvars sistēmu izstrādei un sistēmu integrācijas darbiem, WordPress un Drupal atvērtā koda tehnoloģija mājaslapu izstrādē un Magento, Woocommerce, Shopify, Prestashop interneta veikalu izstrādē.

Mūsu komanda

Cilvēki, kas katru dienu kopā dodas izlūkos uz digitālo pasauli. Lai arī kas mūs tur sagaidītu, esam priecīgi par to, ka varam to darīt kopā.

Matīss
Matīss Menedžments / Projektu vadība [email protected] +37122300307
Kristaps
Kristaps Menedžments / Projektu vadība [email protected] +37126259000
Gints
Gints UX izpēte [email protected] +37129321000
Roberts
Roberts Menedžments / Projektu vadība [email protected] +37126489042
Klāvs
Klāvs Projektu vadība [email protected] +31726466176
Ksenija
Ksenija Projektu vadība [email protected]
Aleksandrs
Aleksandrs Projektu vadība
Artis
Artis Dizains
Georgs
Georgs Programmēšana
Rūta
Rūta Programmēšana
Madara Marta
Madara Marta Programmēšana
Lauris
Lauris Programmēšana
Jānis
Jānis Programmēšana
Salvis
Salvis Programmēšana
Oskars
Oskars Programmēšana
Kristaps
Kristaps Programmēšana
Edgars
Edgars Programmēšana
Maksims
Maksims Programmēšana
Lauris
Lauris Programmēšana
Jānis
Jānis Programmēšana

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.