Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Joomla mājaslapu izstrāde

Ar Joomla satura pārvaldības sistēmu iespējams izveidot dažāda veida mājaslapas, kas pildīs tava uzņēmuma vajadzības. Ja arī tev nepieciešama Joomla platformā radīta mājaslapa, esi nonācis pareizajā vietā!

Ar kādām priekšrocībām izceļas Joomla satura pārvaldības sistēma?

Plusi, ko spēj sniegt Joomla platforma, ir ļoti daudzveidīgi. Pirmkārt, šai platformai ir atvērtais kods, kas nozīmē, ka mājaslapu var pielāgot, kā vien to vēlies. Otrkārt, izmantojot Joomla sistēmu, iespējams radīt daudzpusīgu un stabilu mājaslapu, kas spēs nodrošināt ilgtspējīgu darbību. Treškārt, Joomla izmantošana ir visai vienkārša, tāpēc izmaksas, izvēloties šo satura pārvaldības sistēmu, ir salīdzinoši zemas.

iConcept – pareizā vieta, kur vērsties saistībā ar Joomla mājaslapu izstrādi

Mēs, iConcept, ar mājaslapu izstrādi nodarbojamies nu jau vairāk nekā 14 gadu garumā, šajā laikā iegūstot neatsveramu pieredzi un zināšanas. Mājaslapas izstrādājam, izmantojot dažādas satura pārvaldības sistēmas, un Joomla ir viena no tām.

 

Mūsu pakalpojumu klāstā ir gan konsultācijas par produktam vai servisam piemērotāko iespēju izvēli un koncepta radīšana, gan programmatūras izstrāde Joomla vidē – paplašinājumu (Extensions) un e-komercijas risinājumu pielāgošana vai jaunu izstrāde, programmēšana, dizains, piemērošana mobilajai videi, kā arī lapas uzturēšana.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāda veida mājaslapām ieteicams izmantot Joomla satura pārvaldības sistēmu?

Joomla tiek izmantota visplašākā spektra mājaslapām – sākot ar nelieliem blogiem un beidzot ar pasaules mēroga internetveikaliem. Tomēr galvenā priekšrocība, ko sniedz Joomla, ir iespēja mājaslapu izveidot ļoti daudzpusīgu, katru niansi pieslīpējot un izveidojot tieši tā, kā vēlies tu.

2. Kā zināt, kuru no satura pārvaldības sistēmām izvēlēties?

Loģiski, ka bez Joomla ir arī virkne citu satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress vai Drupal. Ar ikvienu no tām iespējams izveidot augstas kvalitātes mājaslapu, tomēr katrs risinājums izceļas ar specifiskām iezīmēm. To, kura no satura pārvaldības sistēmām ir piemērotākā tieši tavām vajadzībām, palīdzēs saprast speciālisti, kuri veiks mājaslapas izstrādi. Tāpēc sazinies ar mums jau tagad!

3. Vai Joomla mājaslapu izstrāde ir dārga?

Jārēķinās, kā mājaslapas izstrāde saistās ar zināmām izmaksām neatkarīgi no izvēlētās satura pārvaldības sistēmas. To, cik daudz izmaksās mājaslapas izstrāde, ietekmē vairāki faktori, piemēram, sadaļu skaits vai tehniskie risinājumi, kas mājaslapā nepieciešami. Katra mājaslapa ir atšķirīga, tāpēc precīzu cenu varēsim pateikt tikai pēc tam, kad būsim sazinājušies un vienojušies par to, kāda mājaslapa tev nepieciešama.

4. Kāpēc mājaslapas izstrādi uzticēt iConcept?

Mums par labu runā vairāki aspekti – gan vairāk nekā 14 gadus ilgā pieredze, gan profesionālā komanda, kurā esam apvienojuši 20 profesionāļus, no kuriem katrs specializējas konkrētā lauciņā. Tādējādi spējam piedāvāt gan kvalitatīvu un operatīvu mājaslapu un aplikāciju izstrādi, gan daudzus citus digitālās vides pakalpojumus.

5. Kāds ir ērtākais veids, lai ar jums sazinātos par mājaslapas izstrādi?

To, kā ar mums sazināties, vari izvēlēties pats. Iespējams, ērtākais variants ir zemāk redzamā saziņas forma – tev tikai atliek ievadīt savu vārdu, e-pasta adresi un komentāru, un mēs jau pavisam drīz ar tevi sakontaktēsimies, lai vienotos par labāko risinājumu. Protams, piedāvājam arī klasiskās saziņas metodes – vari mums rakstīt uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanīt uz telefona numuru +371 67 288 887.

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.