Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Mobilo aplikāciju izstrāde

Mobilās aplikācijas izstrāde ir process, kas prasa daudz resursu, arī finansiālo. Tāpēc labākā izvēle ir uzticēt šo darbu pieredzējušiem profesionāļiem. iConcept ir visi nepieciešamie rīki, sākot ar programmatūru un beidzot ar profesionāļiem, kuri seko līdzi industrijas tendencēm, lai veiksmīgi attīstītu šādu projektu.

Mobilā aplikācija – pareizā izvēle teju ikvienam uzņēmumam

Lai arī aplikāciju izstrāde ir darbietilpīgs process, tas ir labs veids, kā būt soli priekšā saviem konkurentiem. Īpaši svarīgi par aplikāciju parūpēties, ja tava uzņēmuma potenciālie klienti ir atrodami internetā un izmanto mobilās ierīces. Mobilajām aplikācijām ir virkne būtisku priekšrocību:

  • Opcija potenciālajiem klientiem nosūtīt notifikācijas;
  • Papildu avots, kas palīdz sasniegt dažādus mērķus (preču iegāde, mājaslapas apmeklējums, u. c.);
  • Plašas optimizācijas un pielāgošanas iespējas;
  • Ātrāka darbība, salīdzinot ar interneta vietni;
  • Noderīgas statistikas ievākšana;
  • Zīmola atpazīstamības un tēla uzlabošana.

Paraugs no aplikācijas Manai videi no CleanR, kas pieejama Appstore

mobilās aplikācijas izstrādes bilde no cleanR

Droši vien piekritīsi, ka šīs priekšrocības noteikti ir tā vērtas, lai jau pavisam drīz uzsāktu aplikācijas izstrādi tieši tavam uzņēmumam. Ja esi nolēmis to radīt, iConcept labprāt piedalītos šajā procesā. Mēs jau gaidām tavu ziņu!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāpēc aplikāciju izstrādi uzticēt iConcept?

Pirmkārt, mums ir vairāk nekā 14 gadu ilga pieredze dažādu digitālo risinājumu ieviešanā, tostarp – arī mobilo aplikāciju izstrādē. Otrkārt, mūsu komandu veido 20 lieliski speciālisti, tāpēc ikviens aplikācijas izstrādes posms tiks uzticēts attiecīgā lauciņa ekspertam, un darbs uz priekšu ies raiti. Treškārt, mūsu darbu atzinīgi novērtē vairāk nekā 160 klienti no visas pasaules.

2. Kas sastāda aplikāciju izstrādes izmaksas?

Mobilo aplikāciju izstrāde sastāv no vairākiem posmiem – UX izpētes, dizaina izveides, programmēšanas, testēšanas, turklāt kādam šo procesu nepieciešams uzraudzīt un deleģēt uzdevumus attiecīgajiem speciālistiem. Kopumā vērtējot, aplikāciju izstrāde nav pats lētākais prieks, tomēr jāņem vērā, ka cenu ietekmē virkne faktoru, un vienkāršākas lietotnes, protams, izceļas ar krietni zemākām cenām.

3. Kādiem mērķiem aplikācijas ir piemērotas?

Aplikācijas izmanto dažādu nozaru uzņēmumi – tās tiek izmantotas gan e-komercijai un pārdošanai, gan lietotāju atbalstam, projektu vadībai, izklaidei, un daudziem citiem mērķiem. Neatkarīgi no tava uzņēmuma pārstāvētās nozares, aplikācija to lietotājiem atvieglo virkni darbību, uzlabo tava zīmola tēlu, kā arī sniedz vairākas citas nozīmīgas priekšrocības.

4. Cik ilgā laikā aplikācija tiks izveidota?

Atbildēt uz šo jautājumu, nezinot konkrēto situāciju, nevaram. To, cik ātri aplikācija tiks pabeigta, ietekmē tādi faktori kā: aplikācijā esošo sadaļu un funkciju daudzums un sarežģītība; nepieciešamās platformas (Android, iOS vai abas); tas, cik dažādiem ekrānu izmēriem aplikācija tiks pielāgota, un daudzi citi.

5. Vēlos aplikāciju arī savam uzņēmumam. Kā ar jums sazināties?

Sazināties ar mums vari vairākos veidos – zvanot (+371 67 288 887), rakstot uz e-pastu [email protected] vai aizpildot šis lapas apakšā esošo pieteikuma formu. Dod mums ziņu, lai jau tuvākajās dienās mēs varētu uzsākt darbu pie tavas aplikācijas izstrādes!

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.