Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Interneta veikala izstrāde dažādās platformās

Profesionāla tirdzniecība digitālajā pasaulē nav iedomājama bez interneta veikala. Ja arī tavam uzņēmumam nepieciešama tiešsaistes interneta veikala izveide, esi nonācis pareizajā vietā – mēs, iConcept, tev noteikti spēsim palīdzēt izstrādāt veiksmīgu interneta veikalu!

Interneta veikala izveides procesā, vērā jāņem virkne svarīgu aspektu

Online veikala izstrādē ir vairāki svarīgi aspekti – kā patērētājs tajā nonāks, cik viegli tajā būs orientēties, cik vienkāršs un drošs būs pats iepirkšanās process un vai pircējs atgriezīsies, lai veiktu atkārtotu pirkumu. Ceļā līdz veikalam labi palīgi ir pārdomāta veikala uzbūve un SEO teksti (Google algoritma priekšrocības), orientēšanos nodrošina UX/UI dizaineri, pašas sistēmas drošību un loģiku – platformas uzbūve. Bet atgriešanos nodrošina patīkama funkcionālā un estētiskā pieredze.

iConcept – pareizā izvēle gadījumos, kad nepieciešams interneta veikals

Tā kā esam strādājuši ar dažādu tipu tiešsaistes veikalu izstrādi, palīdzēsim tev izvēlēties, vai tavai biznesa idejai nepieciešams to būvēt no nulles, vai arī varam izmantot kādu no esošajām platformām (Magento, WooCommerce, Shopify, PrestaShop, OpenCart), un kura no tām būtu piemērotāka.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādas priekšrocības sniedz kvalitatīvs interneta veikals?

Iepirkšanās internetā ir kļuvusi par ļoti daudzu cilvēku ikdienu, un pirkumu veikšana, protams, nav iedomājama bez attiecīgas platformas. Tomēr tirdzniecība nav vienīgā funkcija, ko interneta veikals spēj piedāvāt uzņēmuma labā. Ievērojot SEO principus, tavs uzņēmums nokļūs arvien labākās pozīcijās Google un citos meklētājservisos, bet pievilcīgs dizains un plūstoša interneta veikala darbība radīs labu tēlu un veicinās zīmola atpazīstamību.

2. Ir dažādas interneta veikalu platformas. Kā zināt, kura no tām vislabāk derēs manam uzņēmumam?

Jā, platformas jeb rīki, ar kuru palīdzību tiek veikta interneta veikala izstrāde, patiešām ir vairāki. Tomēr tev par tiem lauzīt galvu nevajag – atliek vien sazināties ar mums, un jau pēc pirmās konsultācijas mūsu eksperti tev spēs ieteikt labāko risinājumu, izvērtējot tavas vēlmes un vajadzības.

3. Kāda veida interneta veikalus iConcept piedāvā izveidot?

Pie mums tev ir iespēja tik pie interneta veikala, kas izveidots Magento, WooCommerce, Shopify, PrestaShop vai OpenCart platformā. Tomēr tas nav viss – interneta veikalu iespējams izveidot arī no nulles, un šādam risinājumam ir vairāki plusi, piemēram, iespēja veikalu iekārtot tieši tā, kā tu vēlies, un neuztraukties par ikmēneša abonēšanas maksu.

Interneta veikala izveide - platformu logo

4. Kāpēc interneta veikalu izveide iConcept paspārnē ir pareizā izvēle?

Mūsu lielākais spēks, protams, slēpjas mūsu 20 cilvēku komandā, kurā katrs uzdevums tiek uzticēts ekspertam, kurš perfekti pārzina konkrēto aspektu. Neatsverama ir arī mūsu pieredze, kuru esam ieguvuši, attiecīgajā nišā darbojoties jau kopš 2007. gada. Šo gadu laikā esam ieguvuši vairāk nekā 160 klientus, un ar daļu no tiem, kā arī ar atsauksmēm vari iepazīties mājaslapas sadaļā Klienti.

5. Kā sazināties ar iConcept, lai tiktu pie lieliska interneta veikala?

Mēs tavu ziņu gaidīsim vai nu pa telefonu +37167288887, vai e-pastā [email protected]. Īpaši ērtai un efektīvai saziņai esam izveidojuši pieteikuma formu, kuru atradīsi nedaudz zemāk šajā pašā lapā.

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.