Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Shopify interneta veikala izveide

Interneta veikalu iespējams izveidot ar dažādu e-komercijas rīku palīdzību, un viens no tiem ir Shopify, kas izceļas ar savu vienkāršību. Ja arī tev interesē ar Shopify (vai jebkuru citu rīku) izveidots interneta veikals, iConcept ir pareizā izvēle!

Kas ir Shopify?

Shopify ir e-komercijas rīks, ar kura palīdzību var radīt mājaslapu ar interneta veikalu. Šis serviss ir salīdzinoši vienkāršs, ar ērtu administrēšanas paneli produktu ievietošanai un pirkumu procesēšanai jeb apstrādei. Atkarībā no veikala lieluma, tam ir abonēšanas maksa un komisija par katru transakciju.

Ko saistībā ar Shopify piedāvā iConcept?

iConcept Shopify interneta veikala izstrādes projektā ietilpst gan konsultācija par piemērotākā abonēšanas plāna izvēli, gan veikala izveidošana (programmēšana un dizains). Ja klients vēlas, piedāvājam arī SEO tekstu izveidi, produktu fotografēšanu un veikala uzturēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāpēc izvēlēties Shopify?

Shopify galvenā priekšrocība, salīdzinot ar citiem rīkiem, kas paredzēti interneta veikala izstrādei, ir tā vienkāršība, līdz ar to interneta veikalu iespējams izstrādāt ātri un bez apjomīgiem ieguldījumiem. Tie gan nav vienīgie Shopify plusi. Veidojot interneta veikalu šajā platformā, vari rēķināties, ka tas būs pielāgots viedierīcēm, un arī par drošību būs padomāts. Ne mazāk svarīgs aspekts šobrīd ir SEO, kas palīdz tavam interneta veikalam nonākt augstākās meklējumu pozīcijās. Arī šajā aspektā Shopify izceļas ar labo praksi, proti, tas ir meklētājservisiem draudzīgs rīks.

2. Cik izmaksā interneta veikals, kas izstrādāts ar Shopify rīka palīdzību?

Šis ir ļoti populārs jautājums, tomēr atbildēt uz to viennozīmīgi nevaram. Dažādiem interneta veikaliem atšķiras to sarežģītība un izstrādes periods, kas, protams, ietekmē arī interneta veikala cenu. Piemēram, veidojot pavisam vienkāršu un nelielu interneta veikalu, tiks patērēts maz laika un resursu, līdz ar to arī izmaksas būs nelielas. Un otrādāk – ja interneta veikals no nulles jāizstrādā uzņēmumam, kas grasās tirgoties ar tūkstošiem dažādu preču, jārēķinās, ka izmaksas būs krietni lielākas.

3. Esmu dzirdējis arī par citiem rīkiem, kuros tiek veidoti interneta veikali. Kā zināt, kurš no visiem ir piemērotākais manam uzņēmumam?

Šis ir jautājums, kuru labāk uzticēt profesionālim, nevis par to domāt pašam. Katrs interneta veikala izstrādes rīks ir atšķirīgs, un konkrētas tā nianses pārzinās tikai cilvēks, kurš ar tām saskaras ikdienā. Tāpēc droši aiztaupi savu laiku un sazinies ar mums – iConcept interneta veikalu izstrāde ir ikdiena.

4. Vai Shopify interneta veikala izveide ir ātrāka, salīdzinot ar citiem rīkiem?

To, cik ātri interneta veikalu iespējams izveidot, ietekmē virkne dažādu faktoru – sadaļu un preču skaits, dizaina risinājumi, un citas nianses. Kopumā vērtējot, Shopify e-komercijas rīks neizceļas ar ātrāku vai lēnāku interneta veikali izveidi, salīdzinot ar citām platformām.

5. Arī manam uzņēmumam ir nepieciešams interneta veikals. Kā man rīkoties?

Šādā situācijā iConcept ir tavs labākais palīgs – mēs piedāvājam pilna servisa interneta veikalu izstrādi. Tev tikai atliek ar mums sazināties, vai nu zvanot uz telefona numuru +371 67 288 887, vai rakstot zemāk esošajā pieteikuma formā. Protams, aizmirsuši neesam arī par e-pastu – droši raksti arī uz to ([email protected]).

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.