Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico OpenCart interneta veikala izstrāde

Gadījumos, kad nepieciešams interneta veikals apjomīgai tirdzniecībai, OpenCart e-komercijas rīks ir pareizā izvēle. Uzticiet sava interneta veikala izstrādi mums, iConcept!

Kas ir OpenCart?

OpenCart ir bezmaksas Open source jeb atvērtā pirmkoda e-komercijas rīks ar gatavu pamatstruktūru interneta veikalam. Tas ir labs pamats liela apjoma pārdošanai, taču tam nepieciešams papildu darbs, lai izveidotu veikala vizuālo tēlu, uzlabotu drošības sistēmu un citus svarīgus aspektus. Interneta veikalus, kas izveidoti šajā platformā, izvēlējušies vairāk nekā 342 tūkstoši uzņēmēju visā pasaulē. Turklāt OpenCart iespējams pielāgot ikviena lietotāja vajadzībām, pateicoties 13000+ pieejamajiem moduļiem un tēmām.

Kas ietilpst OpenCart internetveikala izstrādē?

iConcept piedāvā pilna servisa interneta veikalu izstrādi – mums tikai jāzina, ko vēlies tu! OpenCart interneta veikala izstrādes projektā ietilpst koncepta izveide, dizainera un programmētāja pakalpojumi. Ja tas nepieciešams, piedāvājam arī SEO kopīraitera un fotogrāfa pakalpojumus, kā arī nodrošinām veikala uzturēšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādas ir OpenCart priekšrocības, salīdzinot ar citiem e-komercijas rīkiem?

Viena no būtiskākajām priekšrocībām ir iespēja izveidot interneta veikalu liela apjoma pārdošanai ar jau gatavu pamatstruktūru, turklāt platforma ir pieejama bez maksas, jo tā ir ar atvērto pirmkodu. Protams, ar dažādām priekšrocībām izceļas arī citi e-komercijas rīki, piemēram, Magento, WooCommerce, PrestaShop vai Shopify. To, kurš no visiem rīkiem vislabāk derēs tavam interneta veikalam, mācēs pateikt mūsu speciālisti.

2. Cik maksā OpenCart interneta veikala izstrāde?

Interneta veikala cenu ietekmē virkne faktoru – gan izvēlētais e-komercijas rīks, gan veicamie uzdevumi un, protams, interneta veikala apjoms. Jo vairāk darba un laika interneta veikala izstrādē jāiegulda, jo lielāks būs rēķins. Ja vēlies uzzināt provizorisko cenu tava uzņēmuma mājaslapai, to vari izdarīt pavisam vienkārši – atliek vien ar mums sazināties.

3. Kāpēc par interneta veikala vai mājaslapas izstrādātāju izvēlēties iConcept?

Mēs saviem klientiem spējam piedāvāt augstākā līmeņa digitālos pakalpojumus, pateicoties mūsu komandai, kas sastāv no 20 digitālās pasaules ekspertiem. Varam lepoties ar to, ka šajā nozarē darbojamies vairāk nekā 14 gadus (jau kopš 2007. gada), un iConcept pakalpojumus izmanto vairāk nekā 160 uzņēmumi visā pasaulē. Aicinām tevi kļūt par vienu no tiem!

4. Kādus vēl pakalpojumus piedāvā iConcept?

Interneta veikalu izstrāde nebūt nav vienīgais pakalpojums, ko piedāvājam saviem klientiem. Pie mums vari pieteikties arī mājaslapu auditam un izstrādei, programmēšanas pakalpojumiem, aplikāciju jeb lietotņu izstrādei, sociālo mediju mārketingam, sistēmu un UX/UI dizaina izveidei, kā arī citiem ar digitālo pasauli saistītiem pakalpojumiem. Ar tiem visiem sīkāk vari iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā Pakalpojumi.

5. Kas ir ērtākais saziņas veids ar iConcept?

To vari izlemt tu pats! Viena no opcijām ir aizpildīt zemāk esošo sazināšanās formu – tev atliek vien norādīt savu vārdu, e-pastu un īsumā aprakstīt nepieciešamo pakalpojumu, un mēs jau pavisam drīz ar tevi sazināsimies. Protams, vari mums arī rakstīt uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanīt uz telefona numuru +371 67 288 887. Gaidām tavu ziņu!

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.