Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico CRM sistēmu izstrāde

Tavs bizness ir izaudzis tiktāl, ka nepieciešams rīks, lai uzkrātu un pārvaldītu informāciju par taviem pircējiem un viņu darbībām tavā interneta vietnē. Vispirms apsveicam! Tu esi nonācis pareizajā vietā un laikā - šis ir brīdis, kad jāapsver CRM sistēmas ieviešana.

Tā kā esam šādas sistēmas izstrādājuši jau iepriekš, zinām, ka svarīgi ir, lai tā būtu ērti pārvaldāma un labi savietojama ar jau esošajiem risinājumiem. Tāpēc sāksim ar to, vai varam pielāgot kādu jau gatavu klientu vadības rīku, vai arī specifisku vajadzību realizēšanai sistēma jābūvē no nulles.

Pielāgotu CRM sistēmu izstrādes programmēšanas pakalpojums ir veidots, lai nodrošinātu uzņēmumiem un organizācijām visaptverošu un efektīvu risinājumu to klientu attiecību pārvaldībai. Mēs specializējamies CRM (klientu attiecību pārvaldības) un ERP (resursu vadības pārvaldības) sistēmu izstrādē un pielāgošanā atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām un biznesa prasībām.

CRM sistēmas izstrāde ietver sekojošus posmus:

Konsultācijas un analīze: Mūsu pieredzējušais komanda uzklausīs un izpētīs jūsu uzņēmuma vai organizācijas specifiskās vajadzības un mērķus. Mēs veiksim detalizētu analīzi, lai saprastu jūsu biznesa procesus un identificētu, kā pielāgota CRM sistēma varētu tos uzlabot.

Gadu gaidā ir pierādijies, ka ļoti efektīvs veids kā izstrādāt CRM sistēmas ir sākt ar tehnisko dizainu un prasību definēšanu izmantojot vizuālu rīku FigJam un Figma. 

Izstrādes plānošana un dizains: Pēc analīzes mēs sagatavosim izstrādes plānu, kurā ietverti svarīgie posmi, laika grafiks un resursu piešķiršana. Mēs izstrādāsim pielāgoto dizainu, kas atbilstēs jūsu uzņēmuma identitātei un sniegs lietotājiem intuitīvu un ērti lietojamu saskarni.

Pielāgošana un izstrāde: Mūsu programmētāju komanda uzsāks CRM sistēmas izstrādes procesu, pielāgojot to jūsu konkrētajām prasībām. Mēs izmantosim modernas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un efektīvu darbību.

Testēšana un kvalitātes nodrošināšana: Pēc pielāgošanas un izstrādes veikšanas mēs rūpīgi testēsim izveidoto CRM sistēmu, lai nodrošinātu tās pilnīgu darbību, drošību un atbilstību jūsu prasībām. Mēs testēšanas fāzē iesaistīsim arī svarīgākos darbiniekus, lai būtu droši, ka izstrādātā CRM sistēma ir 

Ieviešana un apmācība: Pēc veiksmīgas testēšanas un kvalitātes nodrošināšanas mēs ieviesīsim CRM sistēmu jūsu uzņēmumā vai organizācijā. Vienlaikus ir būtiski iepazīstināt ar jauno sistēmu darbiniekus, kas nav līdz šim piedalījušies projekta izstrādē.

Eksistē jau gatavi CRM sistēmu ražotāji, kurus atliek tikai pielāgot. 

Ir daudz labu CRM (Customer Relationship Management) sistēmu produktu, kas piedāvā dažādas funkcijas un pielāgojumus atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Šeit ir daži no populārākajiem un labākajiem CRM sistēmu produktiem, kas ir plaši izmantoti uzņēmējdarbībā:

  1. Salesforce: Salesforce ir viens no vadošajiem CRM risinājumiem ar plašu funkcionalitāti, tai skaitā pārdošanas pārvaldību, klientu apkalpošanu, mārketingu un analītiku. Tas ir pazīstams arī ar savu lietotājam draudzīgo interfeisu un elastīgumu pielāgoties dažādām nozarēm un uzņēmuma vajadzībām.
  2. HubSpot CRM: HubSpot CRM ir bezmaksas un viegli lietojama CRM sistēma, kas nodrošina iespējas pārdošanas, mārketinga un klientu apkalpošanas pārvaldībai. Tā piedāvā funkcijas, piemēram, kontaktu un darījumu pārvaldību, e-pasta automatizāciju un analītiku.
  3. Zoho CRM: Zoho CRM ir vēl viens populārs CRM risinājums ar plašu funkcionalitāti un pielāgojamību. Tas ietver pārdošanas, mārketinga un klientu apkalpošanas rīkus, kā arī darbplūsmu automatizāciju un analītiku. Zoho CRM piedāvā arī integrācijas ar citiem Zoho uzņēmuma produktiem.
  4. Microsoft Dynamics 365: Microsoft Dynamics 365 ir pilnīga uzņēmumu lietotņu platforma, kas ietver CRM funkcionalitāti kopā ar citiem uzņēmuma resursu plānošanas un vadības risinājumiem. Tas nodrošina iespējas pārdošanas, mārketinga, klientu apkalpošanas un projektu pārvaldības jomās.
  5. Pipedrive: Pipedrive ir fokusa uz pārdošanas procesu CRM sistēma, kas ļauj organizēt un pārvaldīt pārdošanas darījumus. Tā ir pazīstama ar savu lietotājam draudzīgo interfeisu un vienkāršo, intuitīvo pielietojumu.
  6. Mūsu komanda ir veidojusi vairākus CRM, kuri ir veidoti speciāli mūsu klientiem, piemēram, https://www.segrow.com/ - CRM Latvijas nekustamā īpašuma aģentiem

Lai izvēlētos labāko CRM sistēmu, ir svarīgi izvērtēt uzņēmuma vajadzības, budžetu, lietotāju skaits un citus faktorus.

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.