Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Magento interneta veikala izveide

Interneta veikali, kas izveidoti, izmantojot Magento e-komercijas rīku, izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām. Ja šī platforma interesē arī tevi, ņem vērā, ka interneta veikalu izveide Magento (un arī ar citiem e-komercijas rīkiem) ir mūsu ikdiena!

Kas ir Magento?

Magento ir atvērtā koda jeb Open source e-komercijas platforma. Uzņēmumi to izvēlas vairāku iemeslu dēļ – tajā var radīt sava veikala vizuālo tēlu un pievienot unikālu saturu, turklāt Magento ir plaša funkciju izvēle, pieejama meklētājprogrammu optimizācija, viegli pārvaldāms katalogs un fleksibla iepirkuma groza funkcionalitāte. Šo platformu biežāk izmanto lielu interneta veikalu veidošanai ar plašu produktu katalogu un lielu pircēju plūsmu, jo tā ļoti labi sadarbojās ar citām uzņēmuma sistēmām - noliktavu sistēmām (piemēram odoo), ERP sistēmām (Micorosft Axapta ir savs integrācijas modulis pieejams), kā arī ļoti laba datu apmaiņa, ja tirdzniecība notiek arī Amazon un citos marketplace. 

iConcept piedāvā plaša spektra interneta veikalu izstrādi

Interneta veikali mēdz būt ļoti dažādi, un ir svarīgi atrast piemērotāko risinājumu katrai situācijai. Tādēļ mēs, iConcept, piedāvājam ne vien koncepta radīšanu, web dizaina un sistēmas dizaina izstrādi un programmēšanu, bet nepieciešamības gadījumā – arī jau esoša veikala funkcionalitātes uzlabošanu un uzturēšanu, kā arī SEO tekstu autora jeb kopīraitera un fotogrāfa iesaistīšanu.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāpēc izvēlēties tieši Magento platformu?

E-komercijas rīki un platformas, kurās veidot interneta veikalus, ir daudz un dažādas. Magento risinājums galvenokārt tiek izmantots gadījumos, kad interneta veikalam jābūt pēc iespējas pievilcīgākam un vēlies tajā pievienot unikālu saturu. Tomēr vislabāk saprast to, kura no platformām ir piemērotākā konkrētajai situācijai, palīdzēs nozares eksperti.

2. Cik maksā Magento interneta veikala izstrāde?

To, cik izmaksā interneta veikals, pateikt bez konsultācijas nav iespējams, jo cenu ietekmē ne tikai platforma, kurā tas tiks veidots. Mazākiem interneta veikaliem, kuros attiecīgi arī jāiegulda mazāks laika un darba resurss, izmaksas ir zemākas nekā gadījumos, kad paralēli sarežģītiem tehniskiem risinājumiem nepieciešama arī vairāku tūkstošu preču ievadīšana un to fotografēšana. Šī iemesla dēļ nekavējies un sazinies ar mums, lai noskaidrotu ne vien interneta veikala aptuvenās izmaksas, bet arī laika ietvaru, kurā tas varētu tikt pabeigts.

3. Kādēļ interneta veikala izveidi uzticēt iConcept?

Komanda, kas sastāv no 20 nozares ekspertiem, vairāk nekā 14 gadus ilga pieredze, 160+ apmierinātu klientu visā pasaulē – šie ir galvenie iemesli, kādēļ ar mums sadarboties. iConcept mājaslapas sadaļā Portfolio vari iepazīties ar mūsu paveikto.

4.Vai iConcept piedāvā tikai interneta veikalu izveidi?

Nē, mūsu pakalpojumu klāsts ir krietni plašāks, un tajā ietilpst arī mājaslapu izstrāde un audits, aplikāciju izstāde, programmēšanas pakalpojumi, sistēmu un UX/UI dizaina izveide, sociālo mediju mārketings, un ne tikai. Ja arī tev vai tavam uzņēmumam nepieciešams ar digitālo pasauli saistīts pakalpojums, sazinies ar mums jau šodien!

5. Kā varu ar jums sazināties?

Saziņas formas piedāvājam dažādas – gan ierasto e-pastu ([email protected]) un telefonu (+371 67 288 887), gan pieteikuma formu, kuru atradīsi nedaudz zemāk. Atliek vien izvēlēties sev ērtāko saziņas veidu un dot mums ziņu, lai kopā radītu ideālo interneta veikalu, mājaslapu, vai citu digitālās vides pakalpojumu!

Adobe Magento Commerce ir populāra e-komercijas platforma, kas ļauj veidot un pārvaldīt interneta veikalus ar plašu katalogu un sarežģītām integrācijām ar CRM vai ERP. Tā ir izstrādāta PHP valodā un ir atvērtais kods. Magento ir piemērota lielām un vidējām uzņēmējdarbības vajadzībām un piedāvā plašas iespējas produktu kataloga pārvaldībai, pasūtījumu pārvaldībai, klientu un piegādes pārvaldībai, un vēl daudz ko citu. Tā ir viegli personalizējama un integrējama ar trešo pušu risinājumiem. Ar Magento, jūs varat viegli izveidot un pārvaldīt savu mājas lapu, lai piedāvātu saviem klientiem lielisku e-komercijas pieredzi. Tā veiksmīgi integrējās arī ar React Storefront risinājumiem. 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.