Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Programmēšanas pakalpojumi

Kāpēc radīt ko jaunu, nevis izvēlēties kādu jau gatavu rīku? Mēs labprāt atbildētu uz šo jautājumu klātienē, turklāt nav izslēgts, ka tavām vajadzībām tiešām var noderēt jau gatavs risinājums. Tomēr tieši tavām vajadzībām radīta programma izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām.

Dažādām situācijām – dažādi risinājumi

No malas varētu šķist, ka visas programmas tiek izstrādātas visai līdzīgi, izmantojot vienus un tos pašus paņēmienus. Patiesībā viss notiek krietni citādāk, jo programmēšana tiek veikta, izmantojot dažādus ietvarus (frameworks). Taču tev par to nav jāuztraucas, jo mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo risinājumu un izveidos lielisku programmatūru.

Trīs iemesli, kāpēc izstrādāt pašam savu programmu

Pirmkārt, savā programmā tu esi noteicējs visā, sākot ar vizuālo noformējumu un beidzot ar ekstra vajadzībām – tie ir tavi plauktiņi, un tajos būs tāda kārtība, kādu tu vēlēsies. Otrkārt, programma nonāk tavā īpašumā par visiem 100% – par to nebūs jāmaksā abonēšanas maksa, nebūs jāiegādājas atjauninātās versijas, kā arī tā nebūs pieejama konkurentiem. Treškārt, augot vai mainoties biznesam, programmu būs iespējams uzlabot un pielāgot bezgalīgu skaitu reižu.

Ja šie argumenti tevi uzrunā, būsim priecīgi tikties un pārrunāt tavu ideju. Mēs jau gaidām tavu ziņu!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Cik izmaksā programmas izveide?

Atbildēt uz šo jautājumu, nezinot konkrētas detaļas, nav iespējams – cenu ietekmē virkne faktoru, piemēram, izvēlētais programmēšanas ietvars (framework), programmas funkcijas, drošības risinājumi, un daudzas citas nianses. Ja vēlies saprast, kādas būtu konkrētas izmaksas programmai, kas nepieciešama tieši tev, sazinies ar mums, lai vienotos par klātienes vai attālinātu tikšanos!

2. Kā izvēlēties piemērotāko programmēšanas risinājumu konkrētajai situācijai?

Katram programmēšanas ietvaram ir savas priekšrocības (un arī trūkumi), tāpēc atšķirīgiem mērķiem tiek izmantoti atšķirīgi ietvari. Piemēram, ja WEB aplikāciju nepieciešams izveidot pēc iespējas ātrāk, CodeIgniter ir ļoti optimāls risinājums, savukārt sarežģītām, lielas kapacitātes programmām iesakām izvēlēties Symfony platformu. Tomēr, lai saprastu, kurš risinājums vislabāk derēs tavam uzņēmumam, mums vispirms būs jāaprunājas, lai saprastu tavas vēlmes un vajadzības.

3. Kāpēc programmatūras izstrāde jāuztic ekspertiem?

Ir virkne darbu, kurus uzņēmuma labā var paveikt arī amatieris vai kāds no uzņēmuma darbiniekiem, tādējādi ietaupot līdzekļus. Programmatūras izstrāde pavisam noteikti nav viens no šādiem darbiem – lai radītu programmatūru, nepieciešamas ļoti specifiskas zināšanas, turklāt ar neprasmīgi izveidotu programmu nemitīgi atgadīsies dažādas likstas. Mēs, iConcept, esam profesionāļu komanda ar ievērojamu pieredzi vairāk nekā 14 gadu garumā, tāpēc vari būt drošs – programmēšanas pakalpojumu sniegšana ir mūsu jājamzirdziņš.

4. Cik ilgā laikā tiek izveidota programma?

Arī uz šo jautājumu varēsim atbildēt tikai pēc konsultācijas. To, cik ātri programma būs gatava, ietekmē gan tās funkcijas, gan izvēlētais ietvars un citas nianses. Par vienu gan vari būt drošs – gan tavās, gan mūsu interesēs ir izveidot labāko iespējamo risinājumu pēc iespējas īsākā laika posmā.

5. Kādiem mērķiem tiek izmantoti programmēšanas pakalpojumi?

Situācijas, kurās vajadzīgi programmēšanas pakalpojumi, ir ļoti dažādas – sākot ar vienkāršu mobilo lietotņu izveidi un beidzot ar apjomīgu internetveikalu radīšanu. Izmantot, protams, var arī jau gatavos rīkus, tomēr konkrētajai situācijai programmēts risinājums vienmēr kalpos daudz efektīvāk.

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.