Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico PrestaShop interneta veikala izveide

Interneta veikalus iespējams izveidot, izmantojot dažādus e-komercijas rīkus, un viens no variantiem ir PrestaShop – vadošā e-komercijas platforma Eiropā un Latīņamerikā!

Kādas iespējas piedāvā PrestaShop?

PrestaShop ir atvērtā pirmkoda (Open source) e-komercijas rīks, kura priekšrocība ir kvalitatīva un ērta bezmaksas versija. Ja nepieciešams, veikalam var izvēlēties arī kādu no maksas papildu risinājumiem. Tam ir viegli vadāmi un rediģējami SEO rīki – īpaši labi tiem veikalniekiem, kuri grib strādāt ar dažādām Google auditorijām un tās efektīvi sasniegt.

iConcept izstrādās tavu ideālo interneta veikalu

Esi nolēmis, ka arī tavam biznesam nepieciešams interneta veikals, un vēlies tā izstrādi uzticēt nozares ekspertiem? Tādā gadījumā esi nonācis pareizajā vietā. iConcept PrestaShop interneta veikala izstrādes projektā ietilpst visi nepieciešamie soļi ceļā uz augstvērtīgu interneta veikalu: koncepta izstrāde, veikala izveidošana un dizainera pakalpojumi. Ja nepieciešams, piedāvājam arī SEO tekstu redaktora, fotogrāfa un veikala administratora iesaisti.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādas ir PrestaShop alternatīvas?

Protams, PrestaShop nebūt nav vienīgais e-komercijas rīks, ar kura palīdzību izveidot interneta veikalu. Šādu iespēju piedāvā arī tādas platformas kā Shopify, OpenCart, Magento un WooCommerce. Katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi, kā arī dažādas nianses, kas zināmas vien ekspertiem. Tāpēc tev nevajag lauzīt galvu par to, kuru no visām platformām izvēlēties – pareizo izvēli palīdzēsim veikt mēs.

2. Vai PrestaShop interneta veikala izveide ir dārgs pakalpojums?

Labā ziņa – PrestaShop ir e-komercijas rīks, kas pieejams bez maksas. Tomēr jārēķinās, ka interneta veikala izstrāde prasa zināmus laika resursus. Tāpēc kopējās izmaksas būtiski ietekmē tas, cik sarežģīts un daudzpusīgs interneta veikals nepieciešams. Piemēram, ja tev ir lauksaimniecība un nepieciešama ļoti vienkārša platforma, kurā tirgot ogas un augļus, interneta veikalu izveidot būs krietni lētāk nekā plaša spektra uzņēmumam, kas tirgo vairākus tūkstošus preču no dažādām kategorijām.

3. Ar kādām priekšrocībām izceļas iConcept pakalpojumi?

Mēs varam lepoties ar vairākām lietām – gan ļoti lielo pieredzi, kas uzkrāta, darbojoties jau kopš 2007. gada, gan komandu, kuru veido 20 digitālās pasaules eksperti (projektu vadītāji, programmētāji, dizainers, UX izpētes speciālists, un citi). iConcept zināšanas un prasmes novērtē ne tikai uzņēmumi Latvijā, bet arī daudzās citās valstīs. Šobrīd mums ir vairāk nekā 160 klienti visā pasaulē.

4. Kur iespējams iepazīties ar iConcept veidotajiem interneta veikaliem?

Daļa no mūsu veidotajiem interneta veikaliem atrodami sadaļā Portfolio; tajā atradīsi arī vairāku mājaslapu paraugus. Savukārt ar mūsu klientiem un to atsauksmēm vari iepazīties sadaļā Klienti. Ceram, ka drīz šajā listē varēsim iekļaut arī tavu uzņēmumu!

5. Vēlos sazināties ar iConcept. Kā to izdarīt?

Sazināties ar mums vari dažādos veidos. Piedāvājam aizpildīt gan nedaudz zemāk esošo pieteikuma formu, gan zvanīt uz telefonu +371 67 288 887 vai rakstīt uz e-pasta adresi [email protected]. Vienoties par interneta veikala izstrādi varēsim gan attālināti, gan satiekoties mūsu birojā Satekles ielā 2c, Rīgā!

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.