Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico UX/UI dizains

Pārsātinātajā digitālajā vidē patērētājs vēlas nokļūt galamērķī, neiztērējot laiku un nepārslogjot savu prātu. Ja mēs viņam šo ceļojumu varam padarīt ātru, ērtu un efektīvu, tā jau ir liela daļa uzvaras. Un šeit talkā nāk UX un UI dizaineri - speciālisti, kuru galvenais uzdevums ir iejusties patērētāja ādā.

UI jeb user interface ir mājaslapas vai aplikācijas grafiskais izkārtojums. Pogas, teksts, attēli, skaņa, krāsas, pieteikuma formas, kustīgi elementi - visas mazās, bet svarīgās detaļas, kas patērētājam liksies pašsaprotamas. Šeit lietojamība satiekas ar estētiku.

UX jeb user experience - kā šīs detaļas fukncionēs lapā vai aplikācijā. Vai lietotāja pieredze būs patīkama, vai sistēma darbosies vienoti un, kas īpaši svarīgi, ātri? Vai, ienākot no dažādām ierīcēm, šī pieredze būs vienlīdz patīkama?

Galu galā, jo ērtāk lapā vai aplikācijā jutīsies patērētājs, jo vairāk klikšķu, pirkumu un citu darbību, tas tajā veiks. Un atgriezīsies, lai darītu to atkārtoti.

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.