Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico SEO audits

Tekstiem mājaslapā ir divas būtiskas funkcijas. Pirmkārt, tiem ir jābūt paskaidrojošiem, saprotamiem un jāatbilst uzņēmuma tēlam. Otrkārt, teksts ir lielisks rīks, lai atvestu lietotāju uz lapu caur Google un citām meklētājprogrammām. Strādājot ar SEO auditu, mēs pievēršam uzmanību otrajam punktam. Šeit svarīga ir ne tikai pašu tekstu kvalitāte, bet arī veids, kā tie ir sakārtoti. Var gadīties, ka patiešām lieliski SEO teksti ir pasniegti tik nepareizi, ka tie nepilda savu funkciju.

Kas ir tā formula, kas vienu uzņēmumu paceļ meklēšanas rezultātu augšgalā, bet citu norok otrajā lapā? Tas, protams, ir vairāku faktoru kopums, kas turklāt nemitīgi mainās, jo meklētājprogrammu algoritmi nav statiski.

SEO audita ietvaros veicam lapas tekstu analīzi un sastādam ieteicamo darbu sarakstu, lai uzlabotu rezultātus īsā laikā un nostiprinātu ilgtermiņā.

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.