Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Sistēmu izstrāde

Sistēmas izstrāde ir process, kas prasa konceptuālu domāšanu, fokusu uz mērķi, specifiskas zināšanas un pieredzi. Tas ir komandas darbs, kas sākas ar klienta ideju un beidzas ar visu vajadzību realizēšanu.

Īpaši svarīga šeit ir uzņēmuma vadības un darbinieku iesaiste, jo sistēma ir rīks ikdienas procesu automatizēšanai. Tas, protams, būs neatsverams palīgs jūsu izaugsmē, taču ne tikai. Tā būs darba dienas sastāvdaļa cilvēkiem, kas ar to strādās - tai jābūt patīkamai un ērtai kā labam sabiedrotajam, lai tā patiesi kļūtu par palīgu, nevis šķērsli.

Procesā ietilpst klienta vajadzību analīze, galaprodukta definēšana, pareizo rīku izvēle, sistēmas dizainēšana, programmēšana, testēšana un galu galā - jaunas sistēmas ieviešana un, ja nepieciešams, uzturēšana.

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.