Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico WordPress mājaslapu izstrāde

WordPress ir viena no iecienītākajām satura vadības sistēmām pasaulē, ar kuras palīdzību izstrādāti vairāki desmiti miljonu mājaslapu visā pasaulē. Mūsu rīcībā ir visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai izveidotu WordPress mājaslapu arī tavam uzņēmumam!

iConcept piedāvājumā – gan mājaslapu izveide no nulles, gan to uzlabošana

WordPress mājaslapu izstrāde var noritēt divējādi:

  • WordPress mājaslapu vai atsevišķu tās komponentu izstrāde no nulles – jaunas stila tēmas, atsevišķi dizaina elementi, spraudņi (Plug-in), interfeiss jeb saskarne (API), specializētas e-komercijas, analītikas vai drošības sistēmas radīšana;
  • WordPress mājaslapu uzlabošana, izmantojot pieejamos izstrādāju resursus – gatavo tēmu pielāgošana projektam, piemērotu Plug-in un API piemeklēšana, esošās e-komercijas, analītikas un drošības sistēmas stiprināšana un kļūdu (Bug) meklēšana un labošana.

Tā kā esam par maksimālu risinājuma efektivitāti, strādājot ar WordPress projektiem, iesakām, cik vien tas iespējams, nepaļauties uz gatavo rīku un stila tēmu izmantošanu. Šī platforma būs ērta un vienkārša kā vadības sistēma, taču tā jāpielāgo katra produkta specifiskajām prasībām.

Vai arī tev nepieciešama funkcionāla, pievilcīga un uzticama mājaslapa? ļauj par to parūpēties iConcept profesionāļu komandai, kas radīs tieši tavām vajadzībām atbilstošu risinājumu!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādas ir WordPress galvenās priekšrocības?

Viena no būtiskākajām WordPress priekšrocībām – tā ir atvērtā koda sistēma, līdz ar to mājaslapu iespējams pielāgot ikvienā aspektā, savukārt lielā WordPress popularitāte nodrošina, ka dažādas sistēmas kļūdas tiek novērstas zibenīgi. Vēl jāizceļ fakts, ka WordPress mājaslapas iespējams pielāgot mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kā arī tās patīk Google algoritmiem, kas nozīmē augstākas pozīcijas Google meklētājā.

2. Vai WordPress mājaslapu iespējams izveidot arī pašrocīgi?

Teorētiski – jā, jo šī sistēma, kopumā vērtējot, ir visai vienkārša, salīdzinot ar citiem risinājumiem. Tomēr jāatceras, ka, izstrādājot mājaslapu, jāņem vērā virkne dažādu faktoru, lai vietne darbotos par visiem 100%. Amatierim šie knifi var būt nezināmi, savukārt speciālists, kurš ikdienā specializējas WordPress mājaslapu izstrādē vairāku gadu garumā, attiecīgās nianses pārzina perfekti.

3. Vai WordPress ir labākā platforma mājaslapas izstrādei ikvienā situācijā?

Lai gan WordPress izceļas ar daudzām ļoti svarīgām priekšrocībām, reizēm tomēr jāizvēlas kāds cits risinājums. Piemēram, ja vēlies ļoti vienkāršu mājaslapu, kuras uzturēšana ir elementāra, vai arī, gluži otrādi, paredzēts izveidot īpaši daudzpusīgu, pēc uzbūves sarežģītu vietni. Taču tev par to galva nav jālauza, jo piemērotāko risinājumu palīdzēsim atrast mēs.

4. Cik izmaksā WordPress mājaslapu izstrāde?

Vēl viens svarīgs pluss WordPress satura vadības sistēmai ir tāds, ka izmaksas šajā platformā ir ļoti zemas. Tomēr jārēķinās, ka lielākas vai mazākas izmaksas radīs paša mājaslapas izveide (lasi – atalgojums speciālistiem), kā arī hostings jeb mājaslapas uzturēšana. Cena par mājaslapas izstrādi plaši variē atkarībā no konkrētā projekta, jo to ietekmē tehniskie risinājumi, mājaslapas sadaļu skaits, dizaina izvēle un citas nianses. Lai noskaidrotu konkrētas izmaksas, tev atliek vien ar mums sazināties.

5. Ko darīt, ja nepieciešama WordPress (vai citas platformas) mājaslapa?

Atbilde ir tikai viena – dod mums ziņu! To vari izdarīt, vai nu aizpildot nedaudz zemāk esošo pieteikuma formu, vai arī rakstot e-pastu ([email protected]). Protams, vari mums arī zvanīt (+371 67 288 887).

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.