Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Sistēmu dizains

Lai radītu sarežģītas un loģiskas sistēmas, nepieciešamas specifiskas zināšanas. Turklāt daļu no tām var iegūt tikai ar pieredzi. Mums ir gan zināšanas, gan pieredze. Un vēl viena laba ziņa - mums patīk to darīt!

Sistēmas dizaina izstrādē ietilpst tās definēšana, radīšana, testēšana un realizēšana digitālajā vidē. Iespējams apgūt jau esošas sistēmas un datubāzes, pielāgot gatavus produktus vai radīt visu no nulles.

Esam gatavi radīt pārvaldības rīkus, iekšējās sistēmas, web programmas, tiešsaistes datu bāzes, interneta servisus un citas klientu vai darba organizācijas sistēmas.

Lai izvairītos no svešvārdu lietošanas, teiksim īsi - tu nāc ar ideju un mēs būsim tas trakais profesors, kas gatavs ieskatīties haosā un ieraudzīt tajā loģiku.

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.