Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico WooCommerce interneta veikala izveide

Nepieciešams interneta veikals WordPress mājaslapā? Šādā gadījumā WooCommerce, ļoti iespējams, ir pareizā izvēle!

Kas ir WooCommerce?

WooCommerce ir e-komercijas rīks tiem, kuri vēlas izvietot iepirkšanās funkciju WordPress lapā. Tā lielākā priekšrocība attiecībā pret citiem līdzīgiem piedāvājumiem – nav ikmēneša abonēšanas maksas. Nonākot prasmīgās rokās, šis Open source jeb atvērtā pirmkoda risinājums var atnest daudz ienākumu WordPress lapai. Biežāk WooCommerce izmanto mazu vai vidēji lielu interneta veikalu veidošanai, taču platforma būs arī pielāgojama un parocīga, ja produktu katalogs un pircēju plūsma augs.

Kādus pakalpojumus saistībā ar WooCommerce piedāvā iConcept?

iConcept WooCommerce interneta veikala izstrādes projektā ietilpst:

  • koncepta izstrāde;
  • dizaina elementu pielāgošana;
  • programmēšana. 

Ja nepieciešams, nodrošinām arī SEO tekstu izveidi, produktu fotografēšanu un veikala uzturēšanu. Līdz ar to tu vari iegūt funkcionējošu interneta veikalu no nulles – atliek vien uzticēt šo procesu mums, iConcept!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādas ir WooCommerce priekšrocības?

WooCommerce izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām. Tas, kā jau minējām, ir bezmaksas rīks, kas samazina izdevumus, tomēr tajā pašā laikā WooCommerce interneta veikala izveide sniedz teju neierobežotas iespējas, pateicoties ļoti daudzveidīgajām funkcijām un paplašinājumiem (Extensions). Arī šīs platformas drošība tiek novērtēta atzinīgi, un tā ir SEO draudzīga, kas nozīmē, ka tava mājaslapa labāk draudzēsies ar Google meklētājprogrammu, vienkāršāk nonākot TOP meklējumu pozīcijās.

2. Cik ātri tiek izveidots interneta veikals?

Atbildēt uz šo jautājumu ir grūti pat aptuveni, jo ir ievērojama atšķirība, vai interneta veikals vajadzīgs pavisam nelielam uzņēmumam, kas tirgojas ar pārdesmit precēm, vai arī tirgotājam, kas piedāvā iegādāties vairākus tūkstošus preču. Ērtākais un ātrākais veids, kā saprast provizorisko interneta veikala izstrādes laiku – sazinoties ar iConcept speciālistiem!

3. Kādas ir WooCommerce alternatīvas?

WooCommerce ir tikai viens no daudziem rīkiem, ar kura palīdzību vari tikt pie sava interneta veikala. Šādu iespēju piedāvā arī, piemēram, Magento, OpenCart, PrestShop un Shopify rīki. Kā zināt, kurš no tiem visiem ir piemērotākais tava interneta veikala izveidei? Atbildi uz šo jautājumu varēs sniegt vien eksperts, kurš ikdienā nodarbojas ar mājaslapu un interneta veikalu izstrādi un pārzina katras platformas priekšrocības un trūkumus.

4. Kāpēc iCommerce ir pareizā izvēle situācijās, kad nepieciešams interneta veikals?

Mums par labu noteikti runā pieredze – ar interneta veikalu izstrādi nodarbojamies kopš 2007. gada, un varam lepoties ar vairāk nekā 160 klientiem no visas pasaules (ar klientu sarakstu un atsauksmēm vari iepazīties, apmeklējot iConcept mājaslapas sadaļu Klienti). Noteikti jāpiemin arī mūsu komanda, kurā darbojas 20 eksperti. Katru no interneta veikala izstrādes posmiem uzticam speciālistam, kurš attiecīgo uzdevumu paveiks vislabāk, tāpēc par gala iznākuma kvalitāti vari nešaubīties.

5. Kas ir ērtākais veids saziņai ar iConcept?

To, kā ar mums sazināties, vari izvēlēties tu pats. Vari mums gan zvanīt uz telefona numuru +371 67 288 887, gan rakstīt uz e-pasta adresi [email protected]. Vēl viena opcija – aizpildīt zemāk esošo formu.

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.