Sazinies ar mums
Sazinies ar mums

ico Drupal mājaslapu izstrāde

Drupal satura vadības sistēma tiek izmantota visā pasaulē jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Ļoti iespējams, ka tieši Drupal ir pareizā izvēle arī tavas mājaslapas izveidei!

Īsais ievads Drupal

Drupal ir satura vadības sistēma, kas tiek izmantota lielai daļai mājaslapu un aplikāciju jeb lietotņu no visas pasaules. Tai ir lieliskas standarta funkcijas un drošības risinājumi, tomēr Drupal satura vadības sistēmu galvenokārt izvēlas, pateicoties tās elastībai. Izmantojot Drupal, iespējams izmantot dažāda veida moduļus, ļaujot izstrādāt daudzpusīgu un dinamisku mājaslapu.

iConcept piedāvā daudzpusīgus pakalpojumus, tostarp – Drupal mājaslapu izstrādi

Mēs, iConcept, piedāvājam gan esošas platformas uzlabošanu, gan tās izstrādi no nulles: dizains, funkcionalitāte, e-komercijas, analītikas un drošības risinājumi un lapas uzturēšana. Tāpat nodrošinām biznesa idejas transformāciju Drupal platformā, sniedzot konsultāciju par pieejamajām iespējām un labāko atribūtu izvēli, kā arī izstrādājot konceptu un mājaslapu, to pielāgojot produktam vai servisam.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kāpēc, izstrādājot mājaslapu, izvēlēties tieši Drupal satura vadības sistēmu?

Drupal platformai ir atvērtais pirmkods, līdz ar to mājaslapu iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Tai ir regulāri atjauninājumi, kas Drupal padara par drošu un uzticamu satura vadības sistēmu, un arī Google šo platformu novērtē atzinīgi, proti, tajā izstrādātās mājaslapas ir SEO draudzīgas, un līdz ar to atradīsies labās meklējumu pozīcijās. Turklāt Drupal mājaslapas iespējams pielāgot gan datoriem, gan viedtālruņiem un planšetdatoriem, lai tava mājaslapa būtu ērti lietojama ikvienam tās apmeklētājam neatkarīgi no ierīces.

2. Vai Drupal mājaslapu izstrāde ir dārga?

To, cik izmaksā mājaslapas izstrāde, protams, ietekmē arī tas, kāda satura vadības sistēma tiek izmantota. Tomēr mājaslapas cenu daudz lielākā mērā nosaka citi faktori, piemēram, mājaslapā esošie tehniskie risinājumi un sadaļu skaits. Loģiski, ka ļoti vienkārša vietne ar pāris sadaļām izmaksās krietni lētāk nekā plašs internetveikals. Tāpēc, lai saprastu, ar cik lieliem izdevumiem jārēķinās tavas mājaslapas izveidei, būs nepieciešama konsultācija.

3. Kāpēc mājaslapu izstrāde ir jāuztic ekspertiem?

Mājaslapu izstrādē, tāpat kā virknē citu darbu, nepieciešamas ļoti specifiskas zināšanas. Iespējams, ka elementāru mājaslapu patiešām var izveidot arī amatieris, tomēr, ja gribi, lai mājaslapa izskatītos pievilcīgi, būtu funkcionāla un regulāri neuzkārtos, nepieciešams lūkoties profesionāla mājaslapu izstrādātāja virzienā. Ņem vērā, ka tieši no mājaslapas izstrādātāja būs atkarīgs, cik ērti tajā jutīsies tavi esošie un potenciālie klienti.

4. Kā varu zināt, kurā no visām platformām mājaslapu izveidot būtu vislabāk?

Atbildēt uz šo jautājumu tev var palīdzēt tikai un vienīgi attiecīgās nozares eksperti, kuri pārzina katras satura vadības sistēmas plusus un mīnusus. Tāpēc lieki nelauzi savu galvu un sazinies ar mums, lai atrastu gan tavām vajadzībām piemērotāko risinājumu, gan to izveidotu!

5. Kā rīkoties, ja gribu ar jums sazināties?

Šādā gadījumā vari mums gan zvanīt uz tālruņa numuru +371 67 288 887, gan rakstīt uz e-pasta adresi [email protected]. Piedāvājam ar mums sazināties, arī izmantojot zemāk esošo saziņas formu – tiklīdz saņemsim tavu pieteikumu, dosim tev ziņu!

 

Sazinies ar mums

Kontakti

Satekles iela 2c, Rīga, Latvija, LV-1050

+371 67 288 887

[email protected] © SIA iConcept 2021

SIA “iConcept” 2023. gada 3. aprīlī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2023/198 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.