Mobilo aplikāciju izstrāde

Cilvēki arvien vairāk laika pavada savos viedtālruņos vai planšetdatoros, kas ir ikdienas informācijas un izklaides avots, taču Jums tas var kļūt par jaunu komunikācijas kanālu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, kas vēl pagaidām netiek aktīvi izmantots konkurentu vidū.

Izstrādājam dažāda līmeņa mobilās aplikācijas visām platformām (iOS, Android, Windows Phone, Blackberry u.c.).

Mobilo aplikāciju izstrādes process

1

Analīze un prasību apkopošana

Tikšanās laikā ar klientu tiek precīzi aprakstītas izstrādājamās aplikācijas iespējas un mērķi, kā arī aplikācijas mērķauditorija.

2

Aplikācijas projektēšana un tehniskā specifikācija

Šajā posmā kopīgi ar klientu tiek izstrādāta gan tehniskā specifikācija, kurā ir sīki un smalki aprakstīta aplikācijas funkcionalitāte, gan vizuāli aplikācijas rasējumi, jeb tehniskie zīmējumi.

3

Aplikācijas vizuālā prototipa izstrāde

Dizaineris, balstoties uz tehnisko specifikāciju un rasējumiem, izveido aplikācijas dizainu, pēc dizaina izveides tas tiek prezentēts klientam, nepieciešamības gadījumā veikti labojumi līdz klients ir 100% apmierināts ar gala rezultātu.

4

Izstrāde un testēšana

Pēc aplikācijas vizuālā prototipa apstiprināšanas tiek uzsākts programmēšanas posms, kas notiek strikti vadoties pēc sagatavotās tehniskās specifikācijas. Kad programmēšanas darbi ir veikti, sākas testēšanas posms, kura laikā aplikācija tiek skrupulozi testēta, pēc iekšējās testēšanas aplikācija tiek nodota testēt klientam.

5

Nodošana un publicēšana

Kad klients ir iztestējis aplikāciju un devis gala akceptu, aplikācija tiek publicēta visās atrunātajās vietnēs (App Store, Play Store, Windows Store u.t.t.)

Pastāsti mums par savām vēlmēm - mēs tās realizēsim

Pēc pieprasījuma saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies iespējami tuvākajā laikā.

Nosūtīt pieprasījumu

Mēs TEV noteikti varam palīdzēt!

A: Dzirnavu iela 135, Rīga, LV-1050   T: +371 6728 8887   M: +371 2230 0307, +371 2643 8629   E: info@iconcept.lv

© SIA iConcept 2018